Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Koła zainteresowań 2021/2022

 

PONIEDZIAŁEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
  13:00 - 13:45 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski) 3 p. L. Klich - Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej  18
  13:45 - 14:30 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski) 2 p. L. Klich - Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej 18
  14:30 - 15:15 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski) 4 p. L. Klich - Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej s. gim
7 13:55 - 14:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8a p. E. Trójniak-Szponder  14
7 13:55 - 14:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 8b p. J. Dziamarska  01
  14:40 - 15:30 "ZUMBA" - zajęcia taneczne 1 - 4 p. A. Pokój  18

WTOREK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
0 7:40 - 8:23 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7 p. E. Trójniak-Szponder  20
1 8:30 - 9:15 Kółko informatyczne 6 p. A. Górak  16
6 12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 5 p. J. Lewińska  25
7 13:55 - 14:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego 8a p. J. Dziamarska  14
7 13:55 - 14:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8b p. A. Górak  01
7 13:55 - 14:40 Zajęcia rozwijające - plastyka 5a p. J. Sitnik  14
  14:00 - 15:00 Capoeira 1- 3    18
8 14:45 - 15:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 8a p. E. Kosieniak  14
8 14:45 - 15:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8b p. A. Górak  01
8 14:45 - 15:30 Konsultacje z geografii 5, 6, 8b p. J. Olejniczak  25
9 15:30 - 16:15 Konsultacje z geografii 7, 8a p. J. Olejniczak  25

ŚRODA

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
0 7:40 - 8:23 Kółko informatyczne 7 p. A. Górak  16
6 12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 6 p. M. Kamzik  16
8 14:45 - 15:30 Kółko z fizyki 8 p. B. Kołodziej  14
  15:00 - 17:00 Judo   p. A. Szczęsny -  Instruktor Centrum Młodzieży s. gim

CZWARTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
7/8 14:00 - 15:30 "Spotkania ze sztuką"   p. B. Sarapata  14
9-10 15:30- 17:00 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski) 8 p. L. Klich - Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej s.gim.

PIĄTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
1 8:30 - 9:15 Zajęcia rozwijające - plastyka 3 p. J. Sitnik  11
1 8:30 - 9:15 Zajęcia komputerowe 8 p. Ewa Trójniak-Szponder  16
6 12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 8b p. M. Kamzik  01
  14:00 - 16:00 Szkółka piłkarska 1 - 3    s. gim
7 13:45 - 14:40 Zajęcia kreatywne z muzyki   p. L. Koziołek-Pilikowska  22