Przedstawienie „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach”

1 czerwca 2017

Nasze przedszkolaki, oraz uczniowie klasy pierwszej  i klas drugich obejrzeli przedstawienie „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach” przygotowane przez Straż Miejską Miasta Krakowa.

Dzieci zostały przeniesione do bajkowej krainy i mogły zobaczyć historię  Adasia, który szedł do przedszkola spotykając po drodze różne niebezpieczeństwa. Mogły poznać zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Wspólnie z głównym bohaterem uczyły się prawidłowych nawyków. Młodzi widzowie poznali jak należy zachować się podczas kontaktu z psem, uczyli się „pozycji żółwia” oraz co zrobić, kiedy nieznajomy kusi różnymi niespodziankami.

Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, tym bardziej że sami mogli wziąć w nim udział, śpiewać, pokazywać i odpowiadać na pytania.

Dziękujemy Straży Miejskiej za odwiedzenie nas z pouczającym przedstawieniem.

AG