Egzaminy ósmoklasistów

25 maja 2021

W dniach 25 - 27 maja 2021 uczniowie klasy ósmej przystąpili do pierwszego w ich edukacji egzaminu. Punktualnie o godzinie 9 uczniowie otrzymali arkusze z zadaniami. Pierwszego dnia z języka polskiego a w kolejnych z matematyki i języka angielskiego.

Wszyscy uczniowie zgłosili się na egzamin. Odbył się on zgodnie z procedurami z zachowaniem reżimu sanitarnego. Po napisaniu testu uczniowie wyszli z sal z pozytywnym nastawieniem. Najbardziej zadowoleni byli z egzaminu z języka angielskiego, który ocenili jako łatwy.

Prace ósmoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną. Ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty będą ogłoszone 2 lipca br. Tego samego dnia swoje wyniki poznają uczniowie. Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty uczniowie otrzymają 9 lipca 2021r.

AG