Zabawa logiczna PRAWDA-FAŁSZ

8 grudnia 2020

Od 30 listopada do 4 grudnia 2020 r. uczniowie z klas II-V brali udział w zabawie edukacyjnej ,,Prawda-Fałsz”, która odbyła się w trybie zdalnym. Był to kolejny etap rozgrywek przeprowadzonych w ramach projektu ,,Szkoła logicznego myślenia”.
Nasza zabawa miała formę testu on-line, który składał się z szeregu zdań logicznych charakteryzujących rzeczywistość. Zadaniem uczestników było rozstrzygnięcie, czy zawarte w zdaniach twierdzenia są prawdziwe, czy też fałszywe. Wymagało to od nich spostrzegawczości, umiejętności kojarzenia faktów, szybkiego reagowania oraz wszechstronnej wiedzy. Celem gry był rozwój logicznego myślenia.

O sukcesie decydowała poprawność rozwiązanych zadań oraz oraz czas, w jakim zostały wykonane.

Przedstawiamy poniżej laureatów konkursu
z poszczególnych klas: