Karnawałowe spotkanie z Rodziną

24 stycznia 2020

24.01. w świetlicy odbyło się spotkanie uczniów klas I-IV oraz Zespołu Teatralnego „PATCHWORK” z okazji „Święta Babci i Dziadka. Uczniowie klasy I zaprezentowali inscenizację wiersza „Kto przyjaciół znaleźć chce”, uczniowie klasy drugiej wystąpiły z inscenizacją wiersza J. Tuwima „Ptasie radio”, a zespół teatralny przygotował na tę okazję spektakl „Mały Książę szuka przyjaciela”.
Po prezentacji artystycznej uczniów, laureatom konkursów „F. Chopin, życie i twórczość”, „Mistrzowie kodowania”oraz „Patroni naszych ulic – lapbook”, zostały rozdane dyplomy i nagrody, natomiast dzieci wręczyły najbliższym własnoręcznie wykonane prezenty.
Spotkanie zakończyło się przy wspólnej herbatce i słodkim poczęstunku. Impreza przebiegała w bardzo miłej i radosnej atmosferze.

ŁM