Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

27 sierpnia 2018

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 zaprasza uczniów klas I - VIII na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się 3 września 2018 (poniedziałek) o godz. 9.00 na sali gimnastycznej (obowiązuje strój galowy).

Następnie o godz. 9.45 odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami:
klasa I - sala 27
klasa II - sala 28
klasa III - sala 29
klasa IV - sala 20
klasa V a - sala 16
klasa V b - sala 19
klasa VI - sala 23
klasa VII - sala 12
klasa VIII a - sala 25
klasa VIII b - sala 22

O godz. 11.00 uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się na Mszę Świętą inaugurującą nowy rok szkolny do Kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła na ul. Grodzką 52a. Udział w Mszy Św. jest dobrowolny. Uczniowie, którzy nie będą brali udziału w Mszy Świętej kończą zajęcia o godz.11.00. Uczniowie klas V - VIII nie uczestniczący we Mszy Świętej, są zobowiązani przedstawić wychowawcy pisemne zwolnienie od Rodziców (procedura zwalniania z zajęć: http://sp16.com.pl/szkola/dla-rodzicow-szkola/procedura-zwalniania/) Uczniowie klas I - IV nie uczestniczący we Mszy Świętej, mają być odebrani o godzinie 11.00 ze szkoły przez Rodziców, lub mogą do godziny 16.00 zostać w świetlicy szkolnej. Zakończenie pierwszego dnia szkoły nastąpi, po Mszy Świętej ok. godziny 12.30. Klasy wraz z wychowawcami wracają do szkoły, a następnie uczniowie klas V – VIII udają się do domu, a klas I - IV do świetlicy lub na podstawie pisemnej zgody Rodzica do domu). W pierwszym dniu szkoły nie będą wydawane obiady w stołówce szkolnej.

BD