Przedstawienie "Karolcia"

17 stycznia 2018

15 stycznia 2018r uczniowie z klasy 2a i 3a,b wraz z wychowawcami wybrali się na przedstawienie teatralne pt. „Karolcia", w wykonaniu aktorów z Teatru profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Spektakl opowiadał o dziewczynce, która znalazła czarodziejski koralik. Dzięki magicznemu koralikowi Karolcia wraz ze swoim nowym kolegą, Piotrem, przeżywała wiele ciekawych i zabawnych przygód. Spektakl uczył, że najszczęśliwsi jesteśmy wtedy, gdy przyczyniamy się do szczęścia innych oraz, że warto pomagać innym. Przygody Karolci i Piotra uczyły młodego widza również zasad bezpieczeństwa: jak prawidłowo przechodzić przez ulicę, którą stroną drogi należy się poruszać, co oznaczają najważniejsze znaki drogowe i jak ważne są światła odblaskowe.