Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

24 czerwca 2024

Dnia 21 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
W godzinach porannych uczniowie uczestniczyli w Mszy Świętej w Kościele Parafialnym p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła przy ul. Grodzkiej, koncelebrowanej przez "naszego" ks. Piotra.
Następnie wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnanie uczniów klas ósmych, tegorocznych absolwentów Szkoły Podstawowej nr 16.
Pan Dyrektor - dr Bogdan Dobrucki nagrodził wzorowych uczniów z klas I-VII, wręczając im okolicznościowe dyplomy i książki. Pożegnał również uczniów klas VIIIa i VIIIb wręczając świadectwa i nagrody. Uczniowie klas ósmych przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny, podsumowujący ich czas nauki w tej szkole.
Na zakończenie uroczystości Panie Wychowawczynie klas VIIIa i VIIIb - p. Małgorzata Kamzik oraz p. Ewa Trójniak-Szponder złożyły swoim ósmoklasistom życzenia na dalszą drogę życia.

"Młodości, Ty nad poziomy wylatuj ..."

Małgorzata Kamzik