Święto Rodziny

10 czerwca 2024

W dniu 7 czerwca 2024r. odbyło się wyjątkowo hucznie obchodzone Święto Rodziny w naszej szkole.
Uroczystość miała scalić rodziny oraz zaangażować je we wspólne spędzanie czasu. Każdy mały jak i duży człowiek pragnie, aby rodzina była szczęśliwa a dom pełen ciepła i radości.
Uczniowie Szkoły Podstawowej zaprosili więc swoich najbliższych na wspólne świętowanie. Obchody zaczęły się pokazem tanecznym w wykonaniu uczniów klas I a , II a i II b. Później szkolny teatr "Patchwork" przeniósł wszystkich w magiczny świat przedstawienia "Mały książę". Po części artystycznej uczniowie wraz z rodzicami udali się do klas, aby obejrzeć prezentacje poszczególnych krajów. Obchody zakończyła gra terenowa. Wszyscy zaproszeni mogli obejrzeć pięknie udekorowane sale oraz zobaczyć uczniów we wspaniałych strojach tematycznych. Uroczą niespodzianką były własnoręcznie przygotowane upominki w postaci kwiatów z cukierkami. Niewątpliwie był to szczególny, aktywnie spędzony czas, pełen radości.
Ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi na uroczystej gali na Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024.

Zespół Nauczycieli Świetlicy
oraz Wychowawcy klas