Zaproszenie do udziału w grze terenowej

28 kwietnia 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 16 wraz z całymi rodzinami do udziału w grze terenowej "Rodzinna podróż dookoła świata", która odbędzie się podczas wydarzenia szkolnego: "Święto Rodziny", organizowanego w dniu 7.06.2024 w godzinach 16.00-18.30, pod hasłem: "Ciekawe kraje świata", w budynku naszej szkoły.

Zgłoszenia do gry terenowej można dokonać do 3.06.2024 w świetlicy (sala10 i 11).
regulamin konkursu

Gra terenowa "Rodzinna podróż dookoła świata" polega na:
1. pobraniu w dniu wydarzenia karty uczestnictwa z wyznaczoną trasą do przebycia;
2. przejściu w zespole rodzinnym odgórnie określoną trasę, odwiedzając na terenie szkoły stanowiska prezentujące ciekawe kraje świata, przygotowane przez uczniów poszczególnych klas wraz z wychowawcami w swoich salach;
3. wykonaniu zgodnie z instrukcją wylosowanych zadań w każdym miejscu wyznaczonym przez trasę i zdobyciu tam pieczątek, potwierdzających poprawną realizację zadań;

Zespoły rodzinne biorące udział w grze, po zdobyciu określonej liczby pieczątek, przed upływem czasu gry (czyli 7.06.24 do godz.18.30), będą mógły odebrać w dniu wydarzenia pamiątkowy dyplom i nagrodę-niespodziankę.

Szczegółowe zasady ujęte są w Regulaminie gry terenowej "Rodzinna podróż dookoła świata", dostępnym w świetlicy.

Zachęcamy do licznego przybycia i wspólnej zabawy!

Magdalena Krysztofek