Powitanie wiosny w świetlicy

22 kwietnia 2024

10 kwietnia świetlica zorganizowała święto "Przywitanie wiosny". Na salę gimnastyczną zostały zaproszone uczniowie klasy I - IV.
Uczestnicy świetlicy przygotowali na występ różne formy artystyczne. Na początek widzów przywitało rozćwierkane "Ptasie radio" w wykonaniu szkolnego teatru "Patchwork". Uczniowie klasy I porwali widownię energiczną piosenką i tańcem. Dzięki recytowanym wierszom przez uczniów klas III i IV na sali zapachniało prawdziwą wiosną. Na scenę wkroczyła klasa II a z przedstawieniem "Żuk", które rozbawiło widzów. Klasy III i IV wykonali piosenkę Skaldów "Wiosna". W finale II b przedstawiła inscenizację wierszy J.Tuwima "Tuwimowo".
W występach brali udział wszyscy uczniowie świetlicy, dzięki temu program był tak bogaty i obfity.

Zapraszamy na fotorelację.

Zespół nauczycieli świetlicy