Konkurs z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego

16 kwietnia 2024

W marcu w naszej szkole został przeprowadzony konkurs artystyczny związany z obchodami Dnia Zdrowia Psychicznego. Zadaniem uczniów z klas 1-3 SP było wykonanie plakatu pt. Jak wyglądają nasze emocje?, natomiast starsi uczniowie tworzyli prace, które miały odpowiedzieć na pytanie Jak dbać o zdrowie psychiczne?. Celem tej inicjatywy było zwiększenie świadomości dotyczącej zdrowia psychicznego i jego higieny.
Wszyscy uczestnicy z rozwagą podeszli do zadanego tematu i wykazali się ogromną kreatywnością, dzięki czemu spłynęło wiele wartościowych plakatów. Komisja wyróżniła autorów najciekawszych prac. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

Nagrodzeni:
Edukacja wczesnoszkolna:
Klasa Ia (grupa świetlicowa) - I miejsce
Klasa Ia - I miejsce
Wyróżnienia: klasa IIa, IIb, IIIa

Klasy: IV -VI
I miejsce: Oliwia Giermek
I miejsce: Xavier Salwowski
II miejsce: Natalia Pasternak
III miejsce: Iga Zapalska
Wyróżnienie: Diana Koroliuk

Klasy VII - Liceum
I miejsce: Martyna Giermek
II miejsce: Dominik Bator
II miejsce: Olga Juraszek
III miejsce: Lilianna Magda

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za duże zaangażowanie, a osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Magdalena Jewuła
Aleksandra Żóraw