Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Koła zainteresowań

PONIEDZIAŁEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
6 12:45-13:05 Bajkoterapia, czyli Bajka pomagajka dla dużych i małych 1 p. E. Kosieniak 22
6 13:00-14:00 „Edukacja Medialna” 3 p. A. Adamczyk  12
7 14:00-14:45 Kółko wokalne 3,4 p. L. Koziołek Pilikowska 18
8 14:30-15:30 Kółko teatralne 3,4 p. Ł. Milczanowska 18
7 14:00-14:45 Szachy 1,2 p. R. Barket  01
8 14:45-15:30 Szachy 3 p. R. Barket  01
8/9 15:15-16:00 Zajęcia komputerowe "Internet źródłem wiedzy” 2 p. M. Kożuch 16

WTOREK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
7 13:50-14:50 Kółko plastyczne 3, 4 p. J. Sitnik 01
7 13:50-14:35 Kółko matematyczne 4, 5 p. A. Górak 23
8 14:35-15:15 Kółko matematyczne 6 p. A. Górak 23
  16:00-17:00 Balet   KKFBiT 18

ŚRODA

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
6 12:45-13:45  Klub „Małego Podróżnika” 2 p. I. Pagano  22
7 14:10-15:00 Zajęcia wyrównawcze 3a p. D. Szlagan Fijał  28
7  13:50-14:50 Robotyka   p. S. Kuś  19
7  13:50-14:45 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 2, 3 p. J. Lewińska  13
8 14:35-15:15 Judo   p. A. Szczęsny
CM "Jordan”
 s.gim
  17:00-18:00 Karate   Oyama  s.gim

CZWARTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
1  8:30-9:15  Zajęcia wyrównawcze  2b  p. J. Sitnik  
12
7  13:45-14:45  Zajęcia teatralne 2 p. M. Chodzińska CM „Jordan” 12
7 14:00-15:15  Zajęcia plastyczne „Spotkania ze sztuka” 1-4 p. B. Sarapata SCKM 01
7 13:50-14:35  Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 5 p. J. Lewińska 13
8 14:35-15:15 Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego 6 p. J. Lewińska 13
8 14:35-16:00 Klub narciarski „Slalom”   p. L. Klich
CM "Jordan"
s.gim
7,8 13:10-15:00 Kółko języka rosyjskiego 4-6 p. E. Juścik 26
  16:00-17:00 Balet   KKFBiT 18
  16:00-17:30 Harcerstwo 4-6
Harcerze „Zielony Szczep”
harc.

PIĄTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
6 12:55-13:40 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 4a p. D. Łach 20
6 13:00-14:00 Robotyka   p. S. Kuś 01
6 13:00-13:45 Zajęcia czytelniczo-wyrównawcze 3b p. B. Nalezińska 29
6,7 13:00-14:30 SKS - piłka nożna halowa 2-6 p. J. Ulman s.gim
7,8 13:00-16:00 Taniec nowoczesny   p. M. Jasuwenias 18
7 13:40-14:15 Drama in English – kółko z języka angielskiego 6 p. D. Łach 20