Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Koła zainteresowań 2018/2019

 

PONIEDZIAŁEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
0 7:40 - 8:25 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka polskiego.  8b p. E. Kosieniak 22
1 8:30 - 9:15 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.  8b p. E. Kosieniak 22
1 8:30 - 9:15 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.  8a p. J. Lewińska 12
6 12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze  4a p. J. Sitnik 01
7 13:50 - 14:45 Zajęcia wyrównawcze z matematyki  8a p. E. Trójniak-Szponder 16
7 13:50 - 14:45 Zajęcia wyrównawcze z matematyki  8b p. A. Górak 23
7-8 13:55 - 15:00 Zajęcia wyrównawcze i konsultacje 5, 7, 8 p. A. Szczepanik 20
7-8 14:00 - 15:00 "Patchwork talentów" - kółko teatralne  4-6 p. Ł. Milczanowska 18
8-9 15:00 - 16:30 Szachy (w grupach po 45 min.)  1-6 p. R. Barket 19

WTOREK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
 1 8:30 - 9:15 Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka polskiego  4 p. E. Kosieniak  22
 7-8 14:15 - 15:20 Warsztaty teatralne  1-3 Instruktor Teatralny z Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej  18
 7-8 13:55 - 15:30 Zajęcia wyrównawcze i konsultacje  5b, 6, 7,    8b p. A. Górak  23
 8 14:45 - 15:30 Chór szkolny  2-5 p. M. Walas  14

ŚRODA

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
 0   7:40 - 8:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego.  8a p. J. Lewińska  25
 6  12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.  8b p. D. Łach  19
 6  12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego.  8a p. A. Długosz-Pysz  25
 6  12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze z matematyki.  4a p. E. Trójniak-Szponder  16
 6  12:55 - 13:40 Zajęcia wyrównawcze  3a p.E. Juścik  29
 6-7  12:55 - 14:40 Zajęcia wyrównawcze  2a p. Szlagan-Fijał  28
 7  13:40 - 14.40 Zajęcia wyrównawcze z matematyki.  5a, 5b p. E. Trójniak-Szponder  16
 8  14:45 - 15:30 Zajęcia wyrównawcze z matematyki  7 p. E. Trójniak-Szponder  16
 8  14:45 - 15:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego.  7 p. J. Lewińska  22
 8  14:30 - 16:00 Judo  1-6 Instruktor Centrum Młodzieży z ul Krupniczej  s.gim

CZWARTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
 0  7:40 - 8:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego  6 p. M. Kamzik  19
 1  8:30 - 9:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego  5a, 5b p. M. Kamzik  19
 6  12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.  1a p. J. Sitnik  27
 7  14:00 - 15:00 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski)  1-2 Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej s.gim
 8  14:30 - 15:30 "Spotkanie ze sztuką" - zajęcia plastyczne  1-4 Artysta Plastyk ŚDK z ul Wietora  
 8  15:10 - 16:30 Slalom - zajęcia sportowe (Klub narciarski)  3-5 Instruktor narciarstwa Centrum Młodzieży z ul. Krupniczej s.gim

PIĄTEK

Lekcja Czas trwania Temat zajęć Klasy Prowadzący Sala
           
 6 12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego.  5b p. M. Kamzik  19
 6 12:55 - 13:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.  3a p. J. Sitnik  29
 7 13:40 - 14:40 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.  1a p. B. Nalezińska  27
 7 13:40 - 14:40  Zajęcia komputerowe  1-3 p. E. Trójniak-Szponder  16
 7 14:00 - 16:00  Taniec nowoczesny  1-4  Choreograf  18