Konkurs plastyczny „Czar Dzielnicy I”

25 stycznia 2021

Konkurs plastyczny „Czar Dzielnicy I” – zakątki, podwórka, detale architektoniczne Starego Miasta Krakowa
skierowany jest do uczniów klas I-VIII Szkół Podstawowych Dzielnicy I.

W centrum zainteresowania konkursu jest przedstawienie znanego miejsca w Dzielnicy I. Pragniemy zachęcić dzieci do zaprezentowania tematu w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.
Poprzez znane miejsce w Dzielnicy I rozumiemy m.in.: elementy architektury, fasady domów, zapomniane podwórka, kapliczki, itp. Wszystko to należy do otaczającej nas rzeczywistości, dlatego warto się temu przyglądać.

Prace plastyczne zostawiamy do 26 lutego 2021 roku na portierni Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6, Kraków, ul. Dietla70.

Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela p. Józefa Sitnik, pod szkolnym numerem telefonu 12 421 18 70

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Organizator: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Krakowie
oraz Dzielnica I Miasta Krakowa