Przedszkole

w Krakowie

Drużynowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZSP nr 6

6 kwietnia 2017

Turniej odbył się 01. 04. 2017 r., wzięło udział 12 drużyn w podziale na 2 kategorie - kat. starsza i kat. młodsza - łącznie 70 zawodników i zawodniczek. W kat. starszej I miejsce zajęła drużyna z ZSP I nr 6 w składzie (skład rotacyjny) : Bartosz Gilewski (cap), Jakub Rozwadowski, Sandra Berg, Natasza Wiśniewska, Daria Cichoń oraz Sara Helmy. II miejsce zajęła drużyna CKK Kozłówek - Sekcja Szachowa, III miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 78 w Krakowie.
W kategorii młodszej I miejsce - Samorządowe Przedszkole nr 36 w Krakowie, II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 27, III miejsce Samorządowe Przedszkole nr 33 w Krakowie. Drużyna ZSP II nr 6 w składzie (skład rotacyjny) : Bartosz Hodana, Mateusz Wierzchanowski, Ignacy Unrug, Wiktoria Csorich, Antoni Wojciechowski oraz Olaf Nowakowski zajęła V miejsce.
W obydwu kategoriach placówki z miejsc I - III otrzymały Puchary ufundowane przez Dyrektora ZSP nr 6 w Krakowie, natomiast zawodnicy z tych drużyn medale - odpowiednio zloty, srebrny i brązowy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.