Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy

13 stycznia 2020

Drugie spotkanie Szkolnego Dyskusyjnego Koła Filmowego
już w środę!

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów na drugie spotkanie w ramach Szkolnego Dyskusyjnego Klubu Filmowego, które odbędzie się 15 stycznia o godzinie 15:45 w sali nr 19. Podczas spotkania będzie można obejrzeć ciekawy film, jak również miło spędzić czas na poprojekcyjnej dyskusji.

Na poprzednim zgromadzeniu obejrzeliśmy bardzo wartościowy i pouczający film pt. ,,Klub imperatora”. Uświadomił nam on, jakie dylematy przeżywa nauczyciel w czasie oceniania dokonań uczniów oraz przybliżył konsekwencje wynikające z kłamstwa i działania w dobrej wierze.

Tym razem poznamy niezwykłą historię nastoletniej Bethany Hamilton, bohaterki filmu ,,Surferka z charakterem”. Będzie to wzruszająca opowieść o wielkiej tragedii, ale także niezwykłej woli walki, sile i determinacji. Mamy nadzieję, iż zjawicie się licznie.

Opiekunowie SDKF:
p. Joanna Lewińska