Ogłoszenie w związku ze strajkiem

8 kwiecień 2019

Szanowni Rodzice
Pragnę Państwa poinformować, iż pracownicy naszej szkoły i przedszkola biorą udział w ogólnopolskim strajku nauczycieli i pracowników oświaty.

W związku z powyższym zmuszony jestem zawiesić zajęcia w szkole i przedszkolu we wtorek 9 IV 2019.

Ta trudna sytuacja wiąże się  z brakiem możliwości zapewnienia Państwa dzieciom bezpieczeństwa. Uprzejmie proszę, o ile to możliwe, o nieprzyprowadzanie dzieci do szkoły i przedszkola w dniu 9 IV 2019 (wtorek).

Nie można przewidzieć, jak długo potrwa akcja strajkowa, o kolejnych krokach w następnych dniach będę informował poprzez stronę internetową szkoły i portal Librus.

Pragnę Państwu bardzo serdecznie podziękować za dotychczasową życzliwość i zrozumienie.

Bogdan Dobrucki
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Krakowie