„Zima w szkole” w dniach 14-18. 01. 2019 r.

20 stycznia 2019

Kolejny raz w naszej szkole, dzieci miały możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych. Mogły uczestniczyć w atrakcyjnych warsztatach plastycznych w SCKM przy ul. Dietla 58. Wielkim powodzeniem cieszyły się również zajęcia manualne w trakcie których wykonali: sztuczny śnieg i katapultę. Uczestnicy akcji oglądali największą ruchomą szopkę w kościele OO. Bernardynów. Dzieci cieszyły się z wyjścia do kina Cinema City na film pt. „Ralph Demolka w internecie", który wyświetlony został techniką 3D.  W Muzeum Etnograficznym, wzięły udział w grze terenowej pt. „Zawodowy Kraków”. Cały tydzień wspólnie, głośno czytali fragmenty książki pt. „ Sposób na Elfa” Marcina Pałasza. Pełni nowych wrażeń, szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia, zakończyli pierwszy tydzień ferii.

LKP (EK)