20 stycznia 2017

Rodzice oraz zaproszeni goście, wśród których znalazł się zastępca dyrektora Wydziału Edukacji UMK Dariusz Domajewski mogli obejrzeć przygotowane przez uczniów i nauczycieli jasełka. Tegoroczne przedstawienie opowiadało o drodze do Betlejem Maryi i Józefa. Całość tego niezwykłego przedstawienia uświetniły znane wszystkim kolędy. Młodzi artyści okazali się świetnymi aktorami, zaimponowali swobodą poruszania się po scenie. Wspaniale prezentowali się w strojach przygotowanych specjalnie na ten występ. O tym, że jasełka naprawdę się podobały świadczyły gorące i huczne brawa, którymi widzowie nagrodzili młodych wykonawców. Wielogodzinne próby znów zaowocowały ogromnym sukcesem. Podczas tego świątecznego spotkania Pan Dyrektor dr Bogdan Dobrucki podkreślił, że przed tymi radosnymi, ale także skłaniającymi do refleksji Świętami należy podziękować sobie za współpracę i życzyć sobie wzajemnie realizacji ambitnych planów w nadchodzącym roku.

Pan Dyrektor Bogdan Dobrucki złożył gorące podziękowania Przyjaciołom naszej szkoły, którzy pomogli w organizacji Jasełek – Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna w Krakowie oraz Wydawnictwo Znak.